چاپ
دسته: blog
بازدید: 1286
سایبان برقی

سایبان برقی، همان طور که مستحضر هستید از در گذشته از سایبان هایی استفاده می شد که از پارچه و الوار در تهیه آن ها استفاده شده بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی سایبان های قدیمی جای خود را به سایبان های برقی داده است

در واقع به جای استفاده از سایبان های ثابت از سایبانی استفاده می شود که در صورت لزوم سایبان را بتوان جمع کرد.


سایبان برقی چیست؟


سایبان برقی یک سیستم سازه ای است که به طور الکتریکی کار می کند در واقع با کمک جریان برقی که به موتور متصل است می توان جهت بالا یا پایین رفتن سایبان اقدام کرد به طور کلی می توان گفت که سایبان ها را می توان به صورت تاشو متصل به بالای درب و یا دیوار استفاده کرد و یا به صورت چتری به وسیله ریموت که جهت باز و بسته کردن سایبان استفاده می شود .


ویژگی سایبان برقی 


یکی از ویژگی های سایبان های برقی را می توان قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارا می باشد و در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شود .
یکی دیگر از ویژگی های سایبان های برقی که در مقایسه با سایبان های دستی و معمولی ارجحیت دارد مقاومت موادی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد که در برابر زنگ زدگی و خوردگی و همچنین هوای سرد و گرم مقاوم است
ویژگی دیگر سایبان برقی سبک وزن بودن نسبت به سایبان های قدیمی و دستی می باشد .

نتیجه گیری 


با مقایسه سایبان های قدیمی و جدید متوجه می شوید که استفاده از سایبان های جدید از لحاظ زیبایی، کیفیت ، استفاده آسان و ... نیز نسبت به سایبان های قدیمی اولویت دارد. در واقع با مطالعه این مقاله تا حدود زیادی به استفاده از سایبان های برقی تمایل پیدا کرده اید .