بازسازی کفپوش ساختمان، وقتی نوبت به نوسازی خانه رسیده، یکی از بزرگترین تصمیمی که باید اتخاذ کنید این است که از چه نوع کفپوشی استفاده کنید. و برای اکثر صاحبان خانه تصمیمی آسان نیست. باز سازی کفپوش به شکل چوبی در حال حاضر بسیار محبوب است. بازسازی، ساخت و ساز های جدید به منظور ایجاد سبک های جدید

در خانه ها می باشد. یک روند طراحی پرطرفدار، روش نوسازی کفپوش در کل ساختمان خانه یا محیط اداری است. کفپوش ها سبب می شوند اتاق ها بزرگتر به نظر برسند، و نمای ظاهری یکپارچه ای بوجود می آورند. توجه داشته باشید که بازسازی کفپوش ساختمان به صورت چوب به نگهداری بیشتری نسبت به سایر کفپوش ها مانند سرامیک نیاز دارد.


کفپوش پارکت


کفپوش پارکت، نوع دیگری از کفپوش است که جنس آن از چوب می باشد. این نوع کفپوش به دلیل زیبایی خاص طرفداران زیادی دارد. پارکت ها در طرح و رنگ های مختلف توسط برندهای تولیدی متفاوت ارائه می شوند. این کفپوش های چوبی قابل نصب در هر مکان مانند: منازل مسکونی، ادارات، فروشگاه ها و .. می باشند. توجه داشته باشید که نگهداری از پارکت ها بسیار مهم است. به طور مثال در صورت خیس شدن مداوم حساس بوده و موجب متورم شدن چوب می شود. پارکت ها به وسیله چسب مخصوص چسبانده می شوند و بعد از خشک شدن ساب می زنند. قبل از نصب پارکت، سطح کار باید کاملا صاف باشد. درصورتی که سطح زیر دچار هرگونه خرابی و آسیب دیدگی باشد، ترمیم سطح انجام می شود. عمل درزگیری به منظور کاهش تکان خوردن و صدا دادن پارکت هنگام راه رفتن در پایان کار انجام می گیرد.


نتیجه گیری


پارکت ها مناسب ترین کفپوش در تغییر دکوراسیون هستند. بازسازی کفپوش از پرطرفدار ترین اقدامات در زمینه ایجاد تغییر دکوراسیون است. امیدواریم از مطالب بالا بهره برده باشید.