نکاتی برای استفاده و نگهداری از دریل های شارژی

نکاتی برای استفاده و نگهداری از دریل های شارژی، با ما در این مطلب نکاتی در مورداستفاده بهینه و نگهداری صحیح از دریل های شارژی را آموزش خواهید دید. اگر شما نیز قصد استفاده از این ابزار را دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

ادامه مطلب: نکاتی برای استفاده و نگهداری از دریل های شارژی

آشنایی با اجزاء تشکیل دهنده دریل شارژی

آشنایی با اجزاء تشکیل دهنده دریل شارژی، امروزه یکی از پر استفاده ترین دستگاه ها در میان ابزار آلات صنعتی و خانگی دریل شارژی می باشد که به وسیله آن می توان بسیاری از کار ها را ساده تر و سریع تر از گذشته انجام داد. مهم ترین کاربرد این وسیله در سوراخ کردن سطوح مختلفی مثل سطوح چوبی، فلزی، سیمانی و… می باشد اما اگر از وسیله های دیگری در کنار این ابزار استفاده شود، قابلیت باز و بسته کردن پیچ، سمباده زدن، جلا دادن و یا حتی برش را هم پیدا می کند.

ادامه مطلب: آشنایی با اجزاء تشکیل دهنده دریل شارژی

فرایند شستشو و احیاء رزین دستگاه سختی گیر

فرایند شستشو و احیاء رزین دستگاه سختی گیر، برای احیا نمودن رزین، طی فرایندی یون های سدیم موجود در محلول آب نمک جایگزین یون های کلسیم و منیزیم شده و رزین داخل مخزن دستگاه سختی گیر احیا (Regeneration) شده و مجددا قابلیت سختی گیری خواهد داشت. در این مقاله قصد داریم به بررسی مراحل مختلف این فرآیند بپردازیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ادامه مطلب: فرایند شستشو و احیاء رزین دستگاه سختی گیر

استفاده از میز و صندلی پلاستیکی چه مزایایی دارد؟

استفاده از میز و صندلی پلاستیکی چه مزایایی دارد؟، صندلی پلاستیکی یکی از محبوب ترین وسایل موجود از “جنس پلاستیک” به حساب می آید. همچنین میز پلاستیکی نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. در واقع این دو محصول در بازار به میزان زیادی به فروش می رسد. این نوع میزها را می توان به صورت اینترنتی نیز سفارش داد. این نوع خرید به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیار مقرون به صرفه تر از خرید حضوری به حساب می آید. این دو نوع لوازم از مزایای زیادی برخوردار هستند. یکی از این فواید قیمت بسیار پایین آن ها است. این وسایل نسبت به میز و صندلی هایی از نوع چوب، فلز و غیره  قیمت کمتری دارند. در این مقاله با مزایای دیگر این وسایل آشنا می شوید.

ادامه مطلب: استفاده از میز و صندلی پلاستیکی چه مزایایی دارد؟

آشنایی با کاربردها، مزایا و معایب پیستوله رنگ و نکاتی که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم

آشنایی با کاربردها، مزایا و معایب پیستوله رنگ و نکاتی که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم، پیستوله رنگ پاش، دستگاهی است که از آن برای پاشش رنگ استفاده می‌شود. پیستوله با جدا کردن ذرات رنگ و پاشش یک دست آن روی انواع سطوح، رنگی یکنواخت ایجاد می‌کند. این دستگاه در صنعت بسیار پرکاربرد بوده و انواع مختلفی دارد که هر کدام به‌منظوری خاص استفاده می‌شود. در این مقاله در ابتدا به بررسی کاربردها و مزایا و معایب این دستگاه خواهیم پرداخت و در ادامه نکاتی را در زمینه خرید پیستوله بادی مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر شما نیز قصد خرید پیستوله رنگ را دارید پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با کاربردها، مزایا و معایب پیستوله رنگ و نکاتی که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم